Naujienos - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Naujienos

Esame draugiški gyvūnams!

Nuo šiol jaukiai įrengtuose kambariuose su atskiru įėjimu iš lauko pusės esate laukiami kartu su savo mylimais augintiniais! Šalia įsikūrusi gydykla, maitinimo salė ir procedūrų kabinetai tad toli skubėti niekur

Skaityti daugiau

Aktuali informacija

Dėl vykstančių remonto darbų lauko įėjimas į B gydyklą laikinai uždarytas. Į baseino ir pirčių erdvę, procedūrų kabinetus, kavinaitę ir SPA Grožio sodas“ pateksite per gyvenamojo B korpuso įėjimą: Ia.

Skaityti daugiau

Dovanų idėjos artėjančios Moters dienos proga

Padovanokite nepamirštamas SPA, grožio ir poilsio akimirkas sveikata alsojančioje sanatorijoje Versmė! Galite rinktis iš plataus paslaugų asortimento ir nustebinti mylimąją artėjančios Moters dienos proga: SPA ir grožio puoselėjimo procedūromis; autoriniais

Skaityti daugiau

Naujienlaiškis

Nepraleiskite progos gauti išskirtinius pasiūlymus, akcijas ir sanatorijos “Versmė” naujienas.

Sanatorijos „Versmė“ naujienlaiškis skirtas informuoti skaitytojus apie teikiamas paslaugas, taip pat apie sanatorijos skelbiamas akcijas, organizuojamus renginius, pristatomas naujas ir atnaujintas paslaugas.

Kiekvienas sanatorijos „Versmė“ naujienlaiškio prenumeratorius turi teisę bet kada atsisakyti prenumeratos. Taip pat Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis. Prenumeratoriui atsisakius sanatorijos „Versmė“ naujienlaiškio prenumeratos, sanatorija „Versmė“  netenka teisės tvarkyti Jūsų asmens duomenis, kuriuos pateikėte užsakydamas sanatorijos „Versmė“  naujienlaiškį.

Užsiprenumeravęs sanatorijos „Versmė“ naujienlaiškį, Jūs sutinkate, kad AB Birštono sanatorija „Versmė“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais. Sanatorija „Versmė“ įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims duomenų, kuriuos prenumeratorius pateikė užsakydamas sanatorijos „Versmė“ naujienlaiškį. Išskyrus naujienlaiškio siuntimui būtinos informacijos perdavimą įmonei, vykdančiai sanatorijos „Versmė“ naujienlaiškio siuntimą.

Jūsų asmens duomenys bus saugomi pagal Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą (Žin., 1996, Nr. 63-1479; 2008, Nr. 22-804). Jūsų teises taip pat gina Lietuvos Respublikos Vartotojų teisių apsaugos įstatymas (Žin., 1994, Nr. 94-1833; 2007, Nr. 12-488).

Populiariausios naujienos

Kviečiame švęsti kartu!

Žaliojo drakono metus pasitikime džiaugsmingai! Naujųjų metų šventės pagrindinis akcentas – lietuvių muzikos lobyno