Aktyvus laisvalaikis Birštone - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Aktyvus laisvalaikis Birštone

Vytauto kalnas

Nuo šio kalno atsiveria nuostabus Nemuno vingio ir Birštono kurorto grožis, kuris vilioja visus turistus, net ir tuos, kuriems užlipti į 40 m. aukščio šlaitą yra tam tikras iššūkis, tačiau nuo kalno atsiveriantis vaizdas atperka visas įdėtas pastangas. Čia galėsite ne tik pasigrožėti gamtovaizdžiu, bet ir prisėsti pailsėti.

Vytauto Jurgio Meškos parkas

Puiki vieta norintiems pabėgioti, pasivaikščioti, pasportuoti ar tiesiog ramiai gamtoje paskaityti knygą. Parke rasite įvairiausius sporto įrengimus, dviračių ir poilsio takus, mineralinio vandens garinimo bokštą, menininkų sukurtas skulptūras bei knygų namelį, kuriame visuomet rasite įdomių knygų.

Vytauto parkas

Vytauto kalno papėdėje įkurtas parkas yra tinkantis visiems norintiems prisėsti pailsėti ir pabūti gamtoje ar tiesiog paskaityti knygą. Miela, jauki aplinka, medžiai, paukščiai Jums padės atgauti vidinę ramybę ir bent trumpam atitrūkti nuo visų kasdienių reikalų.

Birštono Nemuno krantinė

Mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus šalia vandens, Birštono promenada, esnati šalia Nemuno, yra būtent tai, ko Jums reikia. Birštono Nemuno krantinė yra apie 2 km ilgio. Eidami ar važiuodami dviračiu Jūs pateksite į beveik visas Birštono lankomiausias vietas: Vytauto kalną, Vytauto parką, Kneipo sodą, Birštono centrinį parką, Žvėrinčiaus mišką bei kitas lankomas vietas.

Žvėrinčiaus miškas

Kas gali būti geriau už pasivaikščiojimą arba pasivažinėjimą dviračiais miške ir kvėpavimą pačiu tyriausiu oru? Birštono pakraštyje esančiame miške galėsite pasidžiaugti buvimu gamtoje, ramybe, paukščiais, miško gėrybėmis ir netgi įvariausiomis menininkų išdrožinėtomis statulomis. Norintiems akimirką prisėsti ir pailsėti yra įrengtos ir poilsiavietės.

Kneipo sodas

Šis išskirtinis sodas yra įrengtas pagal Kneipo rekomedacijas ir yra skirtas grūdinti žmogaus organizmą bei stiprinti jo imuninę sistemą. Čia galėsite basomis pasivaikščioti po įvairiausių paviršių takus ir aktyvinti pėdose esančius biologiškai aktyvius taškus. Taip pat galėsite basomis pabraidžioti tam skirtame baseinėlyje arba pamerkti rankas į specialią akmeninę vonelę.

Detalesnę informaciją apie aktyvų laisvalaikį Birštono kurorte gausite Birštono turizmo informacijos centre, kurį rasite adresu B. Sruogos g. 4 arba paskambinę telefonu +370 620 42514. Išsamią informaciją, rasite ir jų internetiniame puslapyje www.visitbirstonas.lt

Norite pasirūpinti savo sveikata?

Išsirinkite Jums tinkamiausią programą, rezervuokite kambarį ir atvykite pas mus.