Baseino ir pirčių kompleksas - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Baseino ir pirčių kompleksas

Baseinas pripildytas 20-22 g/l mineralizacijos, 29-32°C temperatūros vandeniu. Baseino dugnas leidžiasi pakopomis: 90-140-165 cm.

Mineralinio vandens baseinas

Procedūros teikiama nauda. Šiltas gydomasis mineralinis vanduo atpalaiduoja raumenis, palengvina sąnarių judesius. Povandeninės srovės, kaskadose krintantis vanduo masažuoja kūną.

Previous
Next

Sūkurinė vonia

Sūkurinė vonia. Tai specialiai sumontuota vonia, kurioje žmogaus kūnas yra masažuojamas povandeninėmis srovėmis. Vandens srovės stimuliuoja kraujotaką, ramina, atpalaiduoja, gilina kvėpavimą, dėl to sustiprėja širdies susitraukimai, sumažėja kraujospūdis.

Previous
Next

Pirtys

Pirtys – tai gydomosios ir sveikatinimo procedūros, kai organizmas yra veikiamas karštu oru, ir drėgme (prieš pirties procedūrą rekomenduojama nusiprausti po dušu, sausai nusišluostyti). Pirtyje gerai pabūti po ligos ar operacijos, kai žmogus jau sveikas, bet organizmas dar silpnas, nes pirtis skatina medžiagų apykaitą ir padeda greičiau atgauti jėgas bei darbingumą. Pirčių kompleksą sudaro 3-ios pirtys:

Garinė pirtis

Garinė pirtis. Temperatūra – 45-50°C. Santykinė oro drėgmė – 60%. Sėdint ar gulint ant keraminių suolų, karštis nevargina, o drėgmė maloniai veikia kūną. Tinka sergantiems bronchine astma, prastai miegantiems ar turintiems lėtą medžiagų apykaitą. Ši pirtis puiki odos gražinimo priemonė. Garinė pirtis puikiai tinka tiems, kuriems sunku ištverti karštoje saunoje.

Sauna

Pirtis su 65° C temperatūra. Santykinė oro drėgmė – 40%. Aukšta temperatūra treniruoja, tonizuoja. Geriau tinka stipresniems, sveikesniems klientams, galintiems ir norintiems patirti ekstremalius pojūčius bei atsikratyti dvasinių rūpesčių.

Pirtis su 90-95°C temperatūra. Santykinė oro drėgmė – 10-15%. Aukšta temperatūra veikia treniruojančiai, tonizuojančiai. Geriau tinka stipresniems, sveikesniems klientams, galintiems ir norintiems patirti ekstremalius pojūčius bei atsikratyti dvasinių rūpesčių.

Mineralinio vandens terapija

Mineralinio vandens terapija – baseinėlis, pripildomas 2000l šilto 35-37 laipsnių temperatūros mineralinio vandens, atitekančiu tiesiai iš žemių gelmių – sanatorijos gręžinio „Versmė”, kuris yra vienas iš giliausių Birštono kurorte. Procedūros metu kviečiame mėgautis gydomąja mineralinio vandens galia, kurios efektyvumą jau seniai pripažino ir mokslas. Vanduo turtingas mineraline sudėtimi  ir tobulai subalansuota jo sudėtis bei temperatūra užtikrina optimalų poveikį organizmui – padeda pasisavinti vandenyje esančius mineralus, kurie teigiamai veikia imuninę sistemą, mažina skausmą ir uždegimus – taip atsipalaiduoja raumenys, padidėja venų sienelių tonusas, atsiveria odos poros, suaktyvėja kraujotaka ir medžiagų apykaitos procesai, pagilėja kvėpavimas, pagerėja deguonies pasisavinimas. Tai ypatinga procedūra, po kurios jausite pagerėjusią savijautą ir sinergiją tarp fizinės ir emocinės gerovės.

Baseino ir pirčių komplekso darbo laikas

Darbo laikas

I-V 7:30-9:00 (plaukiojimas baseine), 15:00-21:00 (baseino ir pirčių komplekso paslaugos)


VI 7:30-9:00 (plaukiojimas baseine), 13:30-21:00 (baseino ir pirčių komplekso paslaugos)


VII 8:00-9:00 (plaukiojimas baseine), 09:00-18:00 (baseino ir pirčių komplekso paslaugos)

Kainos

Procedūros
Trukmė
A kaina, Eur
B kaina, Eur

*Kaina A – klientams perkantiems procedūras sanatorijos gydytojui paskyrus.

*Kaina B – klientams perkantiems atskiras procedūras be gydytojo paskyrimo.