Vizija | Misija | Vertybės - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Vizija | Misija | Vertybės

Vizija

Būti pripažinta, modernia, ir jaukia sanatorija, teikiančia profesionalias sveikatinimo paslaugas natūraliais gamtiniais gydomaisiais ištekliais.

Misija

Esame tam, kad grąžintume sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą mūsų pacientams ir klientams.

Vertybės

Profesionalumas – siekiant pripažinimo bei pacientų ir klientų įvertinimo, turime teikti pačias profesionaliausias, aukščiausios kokybės paslaugas. Tuo tikslu turime nuolat kelti kvalifikaciją, diegti reabilitacinio gydymo naujoves, kartu išlaikant ir puoselėjant tradicinius sanatorinio gydymo būdus, kuriais nuo seno garsėjo Birštonas ir sanatorija „Versmė“. Profesionalumas turi apimti visą sveikatinimo procesą, mandagų, dėmesingą aptarnavimą, kokybišką maitinimo organizavimą, profesionalų valdymą. Ši vertybė – tai didžiausias sanatorijos išskirtinumas.

Nuoširdumas – tai nuolatinis nuoširdus dėmesingas bendravimas su klientais ir pacientais, pateisinant jų lūkesčius. Tai nuoširdus, draugiškas elgesys su bendradarbiais. Tai nuoširdus savo pareigų atlikimas, tai geras žodis ir šypsena, kurie daro stebuklus tiek gydant pacientus, tiek bendraujant tarpusavyje.

Jaukumas – patogumo, komforto, švaros ir estetikos kūrimas tiek įmonės viduje, tiek išorėje, kad būtų gera ir jauku būti supančioje aplinkoje tiek pacientams, tiek darbuotojams.
Pagarba – mūsų įstaigoje kiekvienas pacientas, klientas ir darbuotojas yra vertas pagarbos, pripažinimo, malonaus, mandagaus bendravimo, dėmesingo elgesio, gerbiant kiekvieno jų įsitikinimus, lytį, amžių ar statusą.
Kiekvienas darbuotojas, nepaisant užimamų pareigų, yra pripažįstamas už jo pastangas, nuopelnus, profesionalumą, siekiant bendrų įstaigos tikslų, įvertinant už pasiektus rezultatus.

Bendruomeniškumas – mes esame Birštono bendruomenės dalis, todėl visuomet palaikome, skatiname ir puoselėjame vietos tradicijas, stiprindami ryšį, socialinį bendruomenės gyvenimą, prisidėdami ir dalyvaudami bendruomenės renginiuose, sudarydami birštoniečiams galimybę palankesnėmis sąlygomis sveikatintis sanatorijoje. Ši vertybė apima ir pačios versmiečių bendruomenės palaikymą, skatinimą, tradicijų puoselėjimą.

Skaidrumas – kiekvienas darbuotojas atlikdamas savo pareigas vadovaujasi aukšta morale, sąžiningumu ir yra patikimas sanatorijos darbuotojas.

Norite pasirūpinti savo sveikata?

Išsirinkite Jums tinkamiausią programą, rezervuokite kambarį ir atvykite pas mus.