Sanatorinis gydymas - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Sanatorinis gydymas

Gydymas ir sveikatinimas

Sanatorinis gydymas yra pagrįstas natūraliais gydomaisiais gamtiniais veiksniais ir jų daromu poveikiu žmogaus organizmui procedūrų metu. Jis yra skirtas ligų profilaktikai ir susirgimų prevencijai. Prie sanatorinio gydymo teikiamos naudos sveikatai prisideda ir pasivaikščiojimas gamtoje ar bet kokia kita aktyvi veikla, kvėpavimas gryname ore, ir mineralinio vandens gėrimas iš sanatorijos biuvetės.

Balneoterapija

Tai gydymas mineraliniu vandeniu, kuris dėl savo ypatingos cheminės sudėties ir fizinių savybių teigiamai veikia žmogaus sutrikusias organizmo funkcijas, metabolinius, fermentinius bei kitus biocheminius procesus.

Peloidoterapija

Tai gydymas purvu. Tam tikros temperatūros gydomasis purvas veikia žmogaus organizmą mechaniškai, cheminiais ir biologiniais stimuliatoriais dirgina odos receptorius. 

Klimatoterapija

Tai gydymas ir organizmo grūdinimas klimato veiksniais, kurio dėka yra skatinama žmogaus medžiagų apykaita, daugelio organų veikla, didina organizmo imunobiologinį reaktyvumą, normalizuoja jo neuroreguliacinę funkciją. 

Birštono sanatorija „Versmė“ jau 50 metų vykdo tradicinį sanatorinį gydymą, todėl sukauptos patirties dėka padeda žmonėms ne tik susigrąžinti jėgas, pagerinti savijautą, atsipalaiduoti, bet ir atgauti gyvenimo džiaugsmą.

Džiaugiamės galėdami savo pacientams ir klientams pasiūlyti platų procedūrų asortimentą, kurio dėka galime padėti žmonėms gydyti įvairiausias ligas, sutrikimus ar tiesiog padėti atsipalaiduoti, nurimti bei papildyti organizmą reikalingais mikroelementais, geriant mineralinį vandenį iš sanatorijos biuvetės. Savo klientams taip pat galime pasiūlyti išskirtines procedūras, tokias kaip: aukštos mineralizacijos vandens baseiną, kuris siekia net 22 g/l; ir autorinę „Versmės” procedūrą – purvo, molio ir mineralinio vandens procedūrą, kurios dėka pastebimai pagražės oda ir sustiprės plaukai.

Norite pasirūpinti savo sveikata?

Išsirinkite Jums tinkamiausią programą, rezervuokite kambarį ir atvykite pas mus.

Mūsų klientų

Atsiliepimai

Paskaitykite mūsų klientų atsiliepimus apie jų
viešnagę mūsų sanatorijoje.