Sanatorijoje „Versmė“ teikiamos Valstybinės ligonių kasos kompensuojamos stacionarinės ir ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugos po „COVID-19“ ligos - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Sanatorijoje „Versmė“ teikiamos Valstybinės ligonių kasos kompensuojamos stacionarinės ir ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugos po „COVID-19“ ligos

Informuojame, kad sanatorijoje laukiame pacientų, persirgusių „COVID-19“ liga, kuriems reabilitaciją finansuoja Valstybinė ligonių kasa – Teritorinių ligonių kasų (TLK) steigėja. Pacientams, kuriems „COVID-19“ liga komplikavosi pneumonija su liekamaisiais ligos požymiais (varginantis dusulys, nuovargis, silpnumas, skausminis sindromas ir kt. simptomai), numatoma 20 d. stacionarinė reabilitacija. Norime atkreipti dėmesį, kad asmuo stacionarinės reabilitacijos galimybe gali pasinaudoti ne vėliau kaip po 3 mėnesių nuo išrašymo iš gydymo įstaigos po stacionarinio aktyviojo „COVID-19“ ligos gydymo.

Taip pat, sanatorija mielai priima „COVID-19“ liga persirgusius asmenis, kurių ambulatorinei reabilitacijai yra skirtas TLK finansavimas. Šiai 14 d. reabilitacijai priimami asmenys, kuriems nustatytas pokovidinis sindromas su liekamaisiais simptomais (dusulys, silpnumas, nuovargis). Ambulatorinės reabilitacijos paslaugomis asmuo gali pasinaudoti ne vėliau kaip po 3 mėnesių nuo išrašymo iš gydymo įstaigos po stacionarinio aktyviojo „COVID-19“ ligos gydymo.

Būtinoji sąlyga reabilitacijai sanatorijoje – asmuo turi būti pasveikęs po „COVID-19“ ligos ir turėti šeimos gydytojo ar reabilitologo išduotą medicininę pažymą, ar ligos išrašą iš stacionaro, su nurodyta ligos diagnoze U07.4 (būklė po COVID-19 ligos).

Birštono sanatorijos „Versmė“ medikai ir visas aptarnaujantis personalas nori ir gali Jums padėti!

Dalintis