Joninių proga sanatorija „Versmė“ dovanoja staigmenas bei gerą nuotaiką! - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Joninių proga sanatorija „Versmė“ dovanoja staigmenas bei gerą nuotaiką!

Joninių savaitgalį kviečiame pabėgti nuo kasdienybės ir trumpiausią metų naktį sutikti puikiame Birštono kurorte, mėgaujantis sanatorijos „Versmė“ teikiamomis sveikatinimo ir poilsio paslaugomis.

Birželio 14-27 dienomis, įsigijus sveikatinimo programas „Versmė I“, „Versmė II“, „Versmė III“, Jonams ir Janinoms dovanosime 10 procentų nuolaidą!

Šventinio savaitgalio proga, kviečiame palepinti save sveikatinančiomis procedūromis ir greitai bei efektyviai atgauti jėgas bei prisipildyti energijos likusios vasaros nuotykiams. Birželio 24-27 dienomis, kviečiame būti pirmaisiais naujai renovuoto „B“ korpuso svečiais ir poilsiui pasirinkti jaukumu ir stiliumi alsuojančius kambarius. Apsistojus šiame korpuse, vos už kelių žingsnių galėsite mėgautis savitarnos tipo valgyklos maistu bei populiariausiomis mūsų procedūromis. Šiuo laikotarpiu svečiams, apsistojusiems ne trumpiau nei 3 paras, papildomai dovanosime purvo arba mineralinės vonios procedūrą.

Taip pat kviečiame nepraleisti naujienų mūsų „Facebook“ paskyroje, kur netrukus paskelbsime konkursą ir net trys laimingieji Jonai ar Janinos turės galimybę laimėti ir išbandyti mūsų naujausią sauso hidromasažo procedūrą!

Rekomenduojame vietas sveikatinimo programoms rezervuoti jau dabar, kadangi šventinio savaitgalio svečių sąrašas sparčiai pildosi!

Dalintis