Išskirtinos renginys - „KAIP PRISIJAUKINTI BAIMĘ BŪTI SAVIMI?“ - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Išskirtinos renginys – „KAIP PRISIJAUKINTI BAIMĘ BŪTI SAVIMI?“

Ar išdrįstumėte pasikviesti šią savo Baimę drauge išgerti arbatos? Ir ne bet kokios, o ypatingos… Kad būtų lengviau tai padaryti, mums į draugiją ateis Smalsumas, Meilė ir Dėkingumas. O jei pamėgintume visus šiuos veikėjus atpažinti iš kvapo? Taip…taip! Stebuklingi eteriniai aliejai atvers kelius, kuriais vaikščiodama Baimė įgaus visai kitą pavidalą – daug patrauklesnį ir naudingesnį mums. Renginyje vyks eteriniais aliejais kvepianti diskusija ir pasakos apie Baimę „ekranizacija“, kuri mums leis geriau pažinti šį jausmą, suprasti, iš kur jis kyla ir kaip gali mums pagelbėti. O jauki aplinka ir kvapni arbata mums padės tai padaryti skaniai, smagiai ir lengvai.

Į šią patirtį Jus lydės:

LINA JURĖNIENĖ – individualiai konsultuojanti ir grupes vedanti psichologė ir vertėja, iš anglų kalbos išvertusi ne vieną saviugdai skirtą knygą, tarp jų Debra’os Moffitt kūrinys apie vidinį moters pasaulį „Palaimos sodas“ ir Gary Chapman „Meilė santuokoje“.

JŪRATĖ KLIM-VYŽINTIENĖ – analitinės psichologijos pradininko K. G. Jungo krypties psichologė, archetipų „režisierė “, savo veikloje derinanti pasakojimų, kvapų ir menų terapijas, dirbanti su metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis, kostiumais, garderobu bei stiliumi.

Renginio informacija:

Laikas: 2024-04-11 19:00

Vieta: Aromaterapijos salė (A korpuso IV a.)

Kaina: 10 eur (vietų skaičius ribotas, registracija tel. 8 605 66591)

Dalintis