Išskirtinė galimybė sanatorijoje - susipažinti su menininko Juozo Pranckevičiaus tapybos darbais - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Išskirtinė galimybė sanatorijoje – susipažinti su menininko Juozo Pranckevičiaus tapybos darbais

Sanatorija „Versmė“ jau daugiau nei 10 metų yra glaudžiai susijusi su menu – sienų interjerą puošia garsių menininkų darbai, o kiekvienais metais, įpusėjus vasarai vyksta tapybos plenerai, kurių pagrindinė remėja yra sanatorija „Versmė“.  Didžiuojamės galėdami sukviesti garsiausius Lietuvos menininkus ir sudaryti jiems sąlygas pasisemti įkvėpimo iš sanatorijos gyvenimo kasdienybės ir ją pažinti – sveikatos stiprinimą, poilsį, gydomąsias procedūras ir žinoma, nuostabią Birštono gamtą.

Išskirtinai sanatorijos „Versmė“ pacientai ir svečiai kviečiami grožėtis tapytojo Juozo Pranckevičiaus darbais. Daugiau nei 20 – ies darbų paroda eksponuojama nuo rugpjūčio 7 d., o tapymo laikotarpis apima keletą paskutiniųjų metų plenerų. Tapytoją įkvėpė Birštono kurorto ir sanatorijos apylinkių gamtovaizdžiai, o paveiksluose akivaizdžiai sutinkama spalvinė darna ir derinių įvairovė simbolizuoja ryžtingą ir emocionalią teptuko kalbą, kurią perteikia menininkas. „Žiūrovui perteikti savo mintis, nuotaikas, tai – perteikti save“, teigia autorius kviesdamas leistis į spalvų ir emocijų pasaulį.

Paroda nemokama, eksponuojama A korpuso II a. – hole prie renginių salės. Daugiau informacijos apie parodą galite susižinoti tel. +370 605 66591

Dalintis