Informacija, norintiems atvykti pasisveikatinti su dovanų kuponais! - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Informacija, norintiems atvykti pasisveikatinti su dovanų kuponais!

Turite įsigiję mūsų sanatorijos dovanų kuponą, tačiau dėl karantino apribojimų negalėjote jo išnaudoti? Pats geriausias laikas tai padaryti dabar!

Mūsų svečių patogumui, visi dovanų kuponai, įsigyti dar 2020 m. buvo pratęsti iki 2021 m. pabaigos, todėl atlaisvėjus karantino apribojimams laukiame Jūsų atvykstant.

Jeigu norite išnaudoti dovanų kuponus, kuriuos įsigijote per mūsų partnerius – informuojame, kad programose pateiktą baseino ir pirčių komplekso procedūrą keičia mūsų naujiena – sausas hidromasažas.

Dėmesio! Kol galioja karantino apribojimai, į sanatoriją atvykti galite, jeigu:

 • Esate pasiskiepijęs Europos Sąjungoje įregistruota COVID-19 vakcina:
  • yra praėjusi 1 savaitė po „Comirnaty“ (Pfizer) ar „Moderna“ vakcinos antrosios dozės suleidimo;
  • yra praėjusios 4 savaitės po „Janssen“ vakcinos dozės suleidimo;
  • yra praėjusios 4 savaitės po „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) vakcinos pirmosios dozės suleidimo, bet ne ilgiau kaip praėjus 12 savaičių;
  • suleista „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) vakcinos antroji dozė;
 • Persirgote COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 90 dienų (bet ne anksčiau nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas).
 • Atvykote su jaunesniu nei 16 m. asmeniu (vaikui nereikia atlikti testo ar turėti galimybių paso, reikalingas tik asmens dokumentas).

Jūsų patogumui ir greitesnei registracijai, rekomenduojame turėti galimybių pasą. Su galimybių paso teikiamais privalumais galima susipažinti čia: Galimybių pasas

Jei neatitinkate nei vieno iš aukščiau išvardintų kriterijų, atvykus į sanatoriją registratūroje jums bus atliktas greitasis antigeno testas (paslaugos kaina – 6 Eur asmeniui) iš nosies landos gleivinės. Tik esant neigiamam šio tyrimo atsakymo rezultatui klientas registruojamas, apgyvendinamas ir jam pradedamos teikti sveikatinimo paslaugos.

Dalintis