Informacija dėl per Beta.lt įsigytų kuponų panaudojimo - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Informacija dėl per Beta.lt įsigytų kuponų panaudojimo

Mieli, gerbiami mūsų klientai, pirkę sanatorijos „Versmė“ paslaugas per pasiskelbusį bankrutuojančiu Beta.lt.! Šis nesąžiningas tarpininkas ne tik kad nesumokėjo sanatorijai didelės pinigų sumos už jau suteiktas paslaugas, bet ir pardavė paskutinėmis dienomis prieš paskelbdamas apie nemokumą, su didele nuolaida, didelį skaičių kuponų – taip sanatoriją, kaip ir daugelį kitų paslaugų tiekėjų, pastatydamas į pakankamai keblią situaciją. Gerbdami jus, mūsų klientus, dėkodami už tai, kad mus renkatės ir patikite savo sveikatos stiprinimą mūsų specialistams, priėmėme tokį sprendimą:
  1. asmenims, kurie jau yra rezervavę poilsį ir sveikatinimą sanatorijoje, ir kurių kuponų autentiškumą spėjome patikrinti veikusioje Beta.lt svetainėje, nepaisydami papildomų nuostolių, priimsime poilsiui ir gydymui, kaip ir buvo numatyta;
  2. asmenis, kurie yra nusipirkę poilsį ir sveikatinimą sanatorijoje, tačiau paslaugų dar nebuvo rezervavę, sanatorija šiuo metu dėl neveikiančios Beta.lt svetainės neturi galimybių priimti sveikatinimui. Šias paslaugas sanatorija, kad ir patirdama papildomus nuostolius, savo rizika, pasižada suteikti, kai vėl pradės veikti Beta.lt svetainė (tikėtina – teismui paskyrus bankroto administratorių), pagal iš anksto sudarytą grafiką.
Su nuoširdžia pagarba, tikėdamasi geranoriškumo ir supratimo. AB Birštono sanatorijos “Versmė” administracija  
Dalintis