Dalinamės pirmųjų pacientų atsiliepimais apie komercinę reabilitaciją po „Covid-19“ susirgimo - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Dalinamės pirmųjų pacientų atsiliepimais apie komercinę reabilitaciją po „Covid-19“ susirgimo

Džiaugiamės, kad esame pirmieji Lietuvoje, pristatę programą, kuri padeda atstatyti jėgas po vidutinės ar sunkios „Covid-19“ ligos formos. Praėjusią savaitę atsisveikinome su pirmaisiais klientais, kurie  išvyko namo sutvirtėję ir toliau stiprins sveikatą savarankiškai. 

Na, o mes dirbame toliau ir džiaugiamės gautais pacientų atsiliepimais. Klientai džiaugiasi ir akcentuoja puikų mūsų sanatorijos medicinos personalo darbą. Kiekvienam atvykusiam klientui yra atliekamas sveikatos būklės įvertinimas, reabilitacijos procedūros parenkamos pagal esamą paciento sveikatos būklę, atsižvelgiant į gretutines ligas. Taigi, reabilitacijos laikotarpiu mūsų gydytojai su pacientais susitinka ne vieną kartą, teiraujasi apie jų savijautą, ar visos procedūros teikia norimus rezultatus. 

Džiaugiamės, kad pirmieji, pagal „Covid-19“ komercinę programą apsilankę klientai, itin gerai įvertino jiems skirtas procedūras ir tikimės, jog apsilankymas sanatorijoje ženkliai sutrumpino kelią pilno pasveikimo link.

Visus po vidutinės ar sunkios formos „Covid-19“ ligos programos pacientus apgyvendiname renovuotose, kokybiškai reabilitacijai pritaikytuose kambariuose. Klientų atsiliepimuose matome, kad svečiai puikiai vertina sanatorijos aplinką, švarą kambariuose bei mandagų aptarnavimą. 

Dėkojame už klientų pastabas ir gražius komentarus. Ir toliau nuoširdžiai laukiame kiekvieno atvykstančio paciento, nes esame tam, kad padėtume Jums atgauti jėgas, grąžintume sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą!

Dalintis