Sanatorija „Versmė“ tęsia savo veiklą ir pristato naujas sveikatinimo programas - AB Birštono sanatorija "Versmė"

Sanatorija „Versmė“ tęsia savo veiklą ir pristato naujas sveikatinimo programas

Nuo šeštadienio (lapkričio 7 d.) šalyje įsigaliojus visuotiniam karantinui, sanatorija „Versmė“ savo veiklos nestabdo. Esame sveikatos priežiūros įstaiga, todėl džiaugiamės galėdami toliau dirbti bei saugiai teikti gydymo ir sveikatinimo paslaugas, padėti klientams stiprinti imunitetą.

Sanatorijoje laikomės aukščiausių higienos ir saugumo reikalavimų, atsakingai rūpinamės kiekvienu atvykusiu klientu ir pacientu, todėl visos paslaugos bus teikiamos kaip įprasta, tačiau vadovaujantis tam tikrais apribojimais.

Ir toliau teikiame reabilitacijos ir gydymo paslaugas pacientams su Teritorinių ligonių kasų kelialapiais. Sanatorijoje „Versmė“ laukiami visi klientai, iš anksto rezervavę gydomąsias programas bei planuojantys šį sudėtingą laikotarpį praleisti sveikatinančioje aplinkoje.

Šiuo metu itin svarbu stiprinti imunitetą, todėl rūpindamiesi Jūsų sveikata ir atsižvelgdami į skirtingus klientų poreikius, jau pamėgtas programas „Versmė I“, „Versmė II“, „Versmė III“, papildėme naujai sukurtais pasiūlymais: „Laikas sau“, „Pabūkime dviese“, „Senjorų poilsis“, „Šeimos dienos“.

Linkime visiems sveikatos ir laukiame atvykstant!

Dalintis