fbpx

Aktuali informacija praktikantams

AB Birštono sanatorija „Versmė“ yra specializuota reabilitacinio ir sanatorinio kurortinio gydymo įstaiga. Jau 50 metų teikiame profesionalias sveikatinimo paslaugas su natūraliais gamtiniais gydomaisiais ištekliais. Vienu metu sanatorijoje gali gydytis ir ilsėtis 340 žmonių. Sanatorijoje dirba apie 200 darbuotojų. Vidutiniškai per metus mus aplanko apie 8000 klientų. 

Prie gausaus „versmiečių“ būrio kviečiame prisijungti profesinės ar aukštosios mokyklos studentus ir patobulinti turimas žinias klientų aptarnavimo bei administravimo srityse. 

Praktikai mielai priimtume būsimus šių sričių specialistus: 

-         Tarptautinis verslas ir komunikacija;

-         Įstaigų ir įmonių administravimas;

-         Turizmo ir viešbučių vadyba. 

Atsakingi ir savo darbą mylintys praktikos vadovai supažindins Jus su sanatorijos veikla ir mielai pasidalins sukaupta patirtimi. Dėl praktikos prašome kreiptis: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

Praktikantams suteikiame visą įrangą bei priemones praktikai atlikti.

SVARBI INFORMACIJA Į SANATORIJĄ ATVYKSTANTIEMS REABILITACINIO GYDYMO PACIENTAMS!

Prašome pacientus reabilitaciniam gydymui atvykti su jau atliktais ir galiojančio termino SARS-CoV-2 (PGR metodu) viruso neigiamo atsakymo testais, kurie atlikti ne anksčiau nei prieš 48 valandas.

Visi pacientai, atvykę be testų arba su negaliojančio termino testais bus izoliuoti ir jiems pakartotinai atliktas SARS-CoV2 (PGR metodu) testas. Dėl didelio darbo krūvio laboratorijose, testo atsakymo gali tekti laukti 3-4 paras, todėl prašome būti sąmoningiems ir atsakingai atlikti testus prieš atvykstant į sanatoriją.

Saugokime save ir kitus!

„Metų paslaugos 2020“ apdovanojimas

Rugsėjo 30 dieną, Nacionalinei sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijai, kuriai priklauso ir sanatorija „Versmė“, įteiktas garbingas „Metų paslaugos 2020“ apdovanojimas.  

Asociacijai suteiktas titulas – „Metų eksportas“. Tai aukščiausias visų idėjų, sumanymų bei atliekamo darbo įvertinimas.

2019 m. Asociacijos nariai aktyviai garsino Lietuvos kurortus, teikdami tik aukščiausio lygio ir neabejotinos kokybės paslaugas. Taip pavyko pritraukti vieną iš svarbiausių atvykstamojo turizmo rinką – Vokietiją.  

Asociacijos prezidentas Artūras Salda džiaugiasi pasiektais rezultatais ir teigia, jog tai tik kelionės pradžia.

„Beveik trečdalį didžiausios Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkos – Vokietijos nakvynių sudaro sanatorijų ir sveikatinimo centrų klientai. Tikime, jog su Valstybės palaikymu galime pasiekti dar daugiau: sukurti daugiau darbo vietų, sustiprinti sveikatą daugiau žmonių, sukurti dar daugiau paslaugų eksporto."

Užsienio rinkos klientai renkasi būtent Lietuvos kurortus dėl šių svarbiausių priežasčių: kokybiškų paslaugų, kurortų infrastruktūros, profesionalių specialistų bei gydomųjų faktorių.

Džiaugiamės priklausydami Nacionalinei sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijai bei teikiamomis aukščiausios kokybės paslaugomis galėdami prisidėti prie Lietuvos vardo garsinimo. 

Esame viena patikimiausių įmonių šalyje

Jau nuo 2014 metų sanatorija „Versmė“ yra įvertinama „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatu. Tarptautiniu mastu pripažintas sertifikatas įrodo, kad remiantis „Creditinfo“ duomenimis bei reitingu, esame viena patikimiausių įmonių šalyje, kurios finansinė būklė yra stabili. Įmonės, turinčios tokį pavyzdingą reitingą svariai prisideda prie Lietuvos ekonomikos plėtros ir sąžiningos verslo kultūros.

„Džiaugiuosi, kad sanatorija „Versmė“ sėkmingai siekia savo išsikeltų tikslų. Mūsų vizija - būti pripažinta, modernia, ir jaukia sanatorija, teikiančia profesionalias sveikatinimo paslaugas natūraliais gamtiniais gydomaisiais ištekliais - sėkmingai įgyvendinama. Jau 50 metų esame mūsų klientų sveikatos šaltinis, o šiemet atidarėme moderniai renovuotą vieną iš trijų sanatorijos korpusą. Mūsų svečiai itin džiaugiasi naujuoju „Versmės“ fontanu bei renovuota biuvete, kur išskirtinėje aplinkoje gaivina sveikatinantis mineralinis vanduo, veikia suvenyrų parduotuvė. Tikiuosi, kad įgyvendinami darbai „Versmėje“ ir toliau leis džiaugtis „Stipriausių Lietuvoje“ titulu“, - teigia Birštono sanatorijos direktorė Rasa Noreikienė.

Specialus pasiūlymas MEDIKAMS

Kviečiame pailsėti, atgauti jėgas, pasisemti ramybės Birštono sanatorijoje „Versmė“!

Paruošėme net du specialius pasiūlymus Jums, Medikai! Pasinaudokite Jums priklausančia valstybės kompensacija nuo rugsėjo 1d. iki lapkričio 30d. Rezervuoti savo poilsį galite jau dabar!

Medikų sveikatinimo programa dviem nakvynėms 1 asmeniui (200 Eur):

 • Dvi nakvynės pasirinkto tipo kambaryje (vienviečiame arba dviviečiame A arba B korpusuose);                
 • Maitinimas 3 kartus per parą (,,švediško stalo“ principu);
 • Gydytojo konsultacija;
 • Gydomoji vonia: mineralinė, mineralinė perlinė, mineralinė su kvapniosiomis druskomis arba purvo vonia -1 kartas;
 • Aromaterapija-1 kartas;
 • Jogos treniruotė -1 kartas;
 • Masažas(vienos kūno dalies sausas arba viso kūno povandeninis) -1 kartas;
 • Mineralinio vandens baseinas su pirtimis ir sūkurine vonia – 2 kartai;
 • Mineralinis vanduo biuvetėje kasdien;

Medikų sveikatinimo programa trims nakvynėms 1 asmeniui (200 Eur):

 • Trys nakvynės pasirinkto tipo kambaryje (vienviečiame arba dviviečiame A arba B korpusuose);                
 • Maitinimas 3 kartus per parą (,,švediško stalo“ principu);
 • Mineralinio vandens baseinas su pirtimis ir sūkurine vonia – 2 kartai;
 • Mineralinis vanduo biuvetėje kasdien. 

Norite atvykti dviese (kai antras asmuo yra ne medicinos darbuotojas)?
Programos: https://booking.versme.com/packets
Speciali dovana lydinčiam asmeniui – „Šreko“ procedūra!

Norite atvykti su vaikais?
Vaikai 0-3 metų apgyvendinami nemokamai, su 3 kartų maitinimu per parą.
Vaikams 3-9 metų, gyvenant kambaryje kartu su tėvais taikoma 50% nuolaida. Į kainą įskaičiuota: 3 kartų maitinimas, apgyvendinimas, apsilankymas mineralinio vandens baseine kartu su tėvais.
Vaikams 9-16 metų gyvenant kambaryje su tėvais taikoma 40% nuolaida. Į kainą įskaičiuota: 3 kartų maitinimas, apgyvendinimas, apsilankymas mineralinio vandens baseine kartu su tėvais.

REZERVACIJA
Dėl rezervacijos prašome kreiptis į UAB "Esros turas" tel. 8 656 80889, arba UAB "Kelionių akademija" tel. 8700 11007.

INFORMACIJA 
I–V 8:00–17:00
VI–VII 9:00–15:00
Telefonu: +370 652 14652, 8 319 65673
Kurortinės rinkliavos mokestis į kainą neįskaičiuotas.
SVARBU! Atvykus, registracijos metu, reikia pateikti profesinį pažymėjimą ir jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją.